Пошук навчальних матеріалів по назві і опису в нашій базі:

План роботи шкільної бібліотеки на 2013-2014 навчальний рік Харків 2013
353.85 Kb.
НазваПлан роботи шкільної бібліотеки на 2013-2014 навчальний рік Харків 2013
Сторінка1/2
Дата конвертації12.11.2013
Розмір353.85 Kb.
ТипДокументы
Зміст
Діяльність шкільної бібліотеки
Формування бібліотечного фонду
  1   2
Погоджено

Затверджую

Методист МЦ

Ліманова О.В.

Директор ХЗОШ № 164

_________Л.М.Борщик

____________________

ПЛАН

роботи шкільної бібліотеки

на 2013-2014 навчальний рік


Харків 2013
1.Основні завдання і напрямки діяльності шкільної бібліотеки


У 2012 /2013 навчальному році робота шкільної бібліотеки була спрямована на виховання любові до книги, прищеплення навиків самостійної роботи з книгою, на формування і розвиток інформаційної культури учнів та педагогів, здатність ефективно використовувати інформаційні ресурси і технології в побуті, суспільній і професійних областях життєдіяльності, формування мовної культури школярів. громадянської грамотності, забезпечення художньою, довідковою, науково – педагогічною літературою, пошук нових форм роботи, здатних посилити роль книги у навчально – виховному процесі. Надання реальної допомоги кожному в задоволенні читацьких інтересів, сприяння вихованню гармонійної, морально досконалої особистості знаходились у центрі уваги роботи шкільної бібліотеки.

Координація діяльності бібліотеки з громадянськими організаціями, співпраця та взаємодія з освітянськими бібліотеками та мережею бібліотек інших систем і відомств, вдосконалення, модернізація бібліотечного сервісу - це ті завдання сьогоднішнього часу, яким постійно приділялась увага протягом навчального року. Так, разом з обласною бібліотекою для дітей було проведено:

- бесіду – презентацію «Дивовижна історія звичайних речей» для учнів 3-х класів (були присутні 72 учні);

- історичну подорож «Скарбниця всіх багатств людського духу» для учнів 5-7 класів (присутні 124 учні);

- бесіду – роздум «Шкода і користь мобільного зв`язку» для учнів 5 – 8 класів (присутні 137 учнів);

- бесіду до Дня захисту дітей для учнів 1- 4, 5-7 класів під час роботи пришкільного літнього табору «Сонечко» (присутні 128 учнів);

- історичний екскурс «Велетень живопису: Василь Іванович Суриков» для учнів 5-9 класів (присутні 123 учні);

- екологічна стежина «Віч на віч з природою для учнів 5-6 класів (присутні 89 учнів).

Зважаючи на те, що шкільна бібліотека виконує інформаційну, інтелектуальну, культурологічну, освітню, соціальну, самоосвітню та виховну функції, намагаючись формувати у читачів ставлення до бібліотеки, де можна не тільки поповнити свої знання, а й поспілкуватись з однодумцями та опонентами, в шкільній бібліотеці було організовано і проведено бібліотечні уроки : «Шкільна бібліотека», «Знайомство з бібліотекою», «Книга – твій друг», «Мої улюблені книжки »; конкурси малюнків за творами Т.Г.Шевченка, до Дня космонавтики, до Дня захисту дітей, голосні та коментовані читання «Мій перший детектив», «Спорт не має меж», а також за книгами В. Нестайка, М.Трублаїні, Л.Лагіна.

Бібліографічні огляди літератури, творчі роботи учнів, презентації бібліотечних уроків сприяли популяризації нової літератури, підвищенню інформаційної культури. На сторінці «Шкільна бібліотека» сайту школи розміщено схему – структуру з її підрозділами, яка відтворює накопичення інформаційного банку даних на різних видах носіїв інформації.

Електронні версії підручників, творчі роботи вчителів, система «Світ енциклопедій», бібліографічний банк даних «Особистості» дали змогу скористатися різними інформаційними засобами, використати безмежні електронні ресурси.

Для розкриття і пропаганди книжкових фондів, виконання різноманітних бібліографічних довідок широко використовувався довідково- бібліографічний апарат бібліотеки: алфавітний та систематичний каталоги, краєзнавча картотека, картотека періодичних видань.

Книжкові виставки «Харкове, любий мій», «А.С.Макаренко : життя і діяльність», «Україно, любий край», «Мій рідний край - моя земля», «Я обираю свій шлях», «Українські письменники : відомі і невідомі», «В боях за Україну», «Твої енциклопедії та словники», «Права людини – права дитини» сприяли формуванню пізнавальних інтересів, успішному засвоєнню шкільної програми.

Бесіди, вікторини, голосні та коментовані читання,ігри, конкурси загадок та скоромовок, прислів` їв – « Народні звичаї та обряди », « Чорний лелека Чорнобилю », « До Дня соборності », « До Дня словесності та мови »,

« Тарасовими шляхами », « До Дня матері », « Велике свято Перемоги »; урок- заспів « Харків: кипучий центр України » , конкурси читців за творами Т.Г.Шевченка проводились з учнями 5-11 класів та були спрямовані на формування громадянського та патріотичного виховання, на пізнання народно – традиційної культури.

Рубрики сторінки «Шкільна Бібліотека»- «Масова робота», «Календар знаменних дат» надали змогу привернути увагу користувачів до роботи бібліотеки, сприяли виконанню важливих просвітницьких, педагогічних та інформативних функцій. Читачі, зацікавлені історією нашого міста, краю мали змогу ознайомитись з рубрикою «Література рідного краю», де розміщені посилання на видатні постаті наших земляків та перелік літератури про їх життєвий і творчий шлях. Для учителів, адміністрації школи, учнів готувалися списки нових надходжень. На дисках було надано інформацію з різноманітних предметів, літературу з питань виховання, інформаційних технологій в роботі з дітьми. Для батьків, які потребують інформації про літературу з питань сімейного виховання , спілкування в сім` ї можна було взяти інформацію з « Інформаційної рубрики » сторінки « ШБ » та ознайомитись з переліком магазинів, де така література є у продажу.

Учні школи є постійними читачами Харківської обласної бібліотеки для дітей, яка гостинно відчиняє двері і дає змогу скористатися своїми книжковими багатствами. Так, цього року учні 7-х класів мали можливість не тільки побувати на екскурсії в бібліотеці, ознайомитись з життям і творчістю

сучасних українських письменників, подивитись фільм, а і обміняти взяті додому книжки.

Доброю традицією стало відвідування шкільної бібліотеки малюками із дитячих комбінатів № 109, 410, 136. Діти залюбки приходять на екскурсію до бібліотеки, знайомляться зі шкільним життям та цікавими книжками.

На бібліотечному уроці їм змалку прищеплюється любов до книги та поважне ставлення до книжок.

Протягом року поповнювався фонд бібліотеки як підручниками, так і художньою літературою. Учні- активісти залучались для допомоги в роботі бібліотеки.

Зважаючи на те, що школа працює за модульно - розвивальними технологіями, в бібліотеці постійно діють куточки «Для вас, батьки», «Поради психолога », «Бібліотека і ваша дитина», «Що читають ваші діти».

Рейди- перевірки стану підручників, акції «Подаруй книзі нове життя», « Подаруй книгу бібліотеці » дали змогу відреставрувати та поповнити фонд бібліотеки.

З метою реклами бібліотеки та бібліотечного фонду , ознайомлення батьків з аналізом читання дітей та рекомендованими списками літератури для читання влітку завідувач бібліотеки брала участь у батьківських зборах та засіданнях ради школи .

Пропаганда методичної, навчальної, педагогічної літератури сприяла підвищенню педагогічної майстерності вчителів, створенню системи безперервного навчання і виховання, забезпеченню можливостей духовного самовдосконалення.

Протягом року фонд бібліотеки поповнився підручниками на 2594 примірників, художньої літератури на 2 екземпляри, дисків на 1 одиницю.

У 2013-2014 навчальному році робота бібліотеки буде спрямована на всебічний розвиток учня як особистості та найвищої цінності суспільства, озброєння учнів навичками роботи з інформацією, гарантування їм можливості безперебійно вести пошук і використання інформації в майбутньому житті. Діяльність бібліотеки буде націлена на пробудження національної свідомості учнів, шанобливого становлення до родини, національних цінностей українського народу, формування світогляду дітей.

Учням буде прищеплюватися необхідність систематичного читання літератури для творчого мислення, формування пізнавальних інтересів, успішного засвоєння шкільних програм.

Особлива увага буде приділятись широкій популяризації української літератури, літератури з питань освіти, історії культури українського народу, вихованню за допомогою літератури поваги до рідної мови, національно-культурних і духовних надбань нашого народу.

ІІ. Основні показники роботи бібліотеки


№ п/п

Показники роботи

План на

2012-2013 н.р

Виконання плану у

2012-2013 н.р

План на

2013-2014 н.р

1.

Читачів усього, з них:


• учнів

615

621

625

• вчителів та інших працівників

69

69

70

2.

Книговидача

4025

4027

4030

3.

Відвідуваність

3620

3622

3625

4.

Кількість масових заходів

9

9

10

• книжкових виставок

19

19

20

5.

Кількість бесід:

15

15

15

• оглядів літератури

5

5

5

• бібліотечних уроків

12

12

13

• рекомендаційних списків літератури

7

7

7

6.

Довідково-бібліографічна робота


• довідки адресні

63

65

65

• довідки тематичні

55

56

56


ІІІ. Діяльність шкільної бібліотеки щодо сприяння і

гуманізації, гуманітаризації навчально-виховного процесу

та духовному ставленню школяра.


№ п/п

Зміст роботи

Термін виконання

Відпові-дальний

Відмітка про виконання

1.

Робота з читачами щодо формування і задоволення їх читацьких потреб

постійно

Завідувач бібліотеки
1.1

Вивчення читацьких інтересів, динаміки читання школярів

ІV-й квартал

Завідувач бібліотеки
2.

Індивідуальна робота


2.1

Проведення рекомендаційних бесід з учнями під час видачі літератури

протягом року

Завідувач бібліотеки
2.2

Проведення бесід про прочитану книгу

протягом року

Завідувач бібліотеки
2.3

Надання консультацій при виборі літератури

постійно

завідувач бібліотеки
2.4

Здійснення керівництва читанням, допомоги у виборі книг

постійно


завідувач бібліотеки
3.

Взаємодія шкільної бібліотеки з педагогічними працівниками

постійно


завідувач бібліотеки
3.1

Інформаційне забезпечення вчителів новинами літератури, що надійшли до бібліотеки

постійно


завідувач бібліотеки
• випуск інформаційних списків, інформаційних бюлетенів, експрес-інформацій

1 раз в квартал


• інформації про надходження нових підручників, програмної літератури, методичної та нової педагогічної літератури

постійно


завідувач бібліотеки
• інформації про нову літературу, що надійшла до бібліотеки з КВНЗ ХАНО, методичного кабінету управління освіти адміністрації, бібліотеки ім. В.Короленка, масової районної бібліотеки для дорослих та дітей,обласної бібліотеки для дітей

постійно


завідувач бібліотеки

3.2

Спільна робота шкільної бібліотеки та педагогічного колективу щодо збереження фонду підручників:


постійно

завідувач бібліотеки,

класні керівники• робота з ліквідації заборгованості

постійно


завідувач бібліотеки, класні керівники актив бібліотекиПеревірка стану підручників протягом навчального року

протягом року

завідувач бібліотеки,

класні.керівники, актив бібліотеки
3.3

Проведення разом з учителями заходів щодо популяризації книги та читання

постійно


завідувач бібліотеки,

класні.керівники, актив бібліотеки
4.

Наочна робота з популяризації літератури


4.1

Організація книжкових виставок

• «Україно, земле моя » 7-11 класи

постійно-діюча

завідувач бібліотеки• «Харків: рідне місто моє» 5-11 класи

постійно-діюча

завідувач бібліотеки• «Закон нашого життя» 5-11 класи

постійно-діюча

завідувач бібліотеки• « До нас нова книга прийшла» 1-5 класи

постійно-діюча

завідувач бібліотеки• « Для вас, батьки » (куточок)

постійно-діюча

завідувач бібліотеки• « Поради психолога» (куточок)

постійно-діюча

завідувач бібліотеки• « Закон і ти » 7-11 класи

постійно-діюча

завідувач бібліотеки• «Краю рідний, ти дивовижний»

5-9 кл.

січень

завідувач бібліотеки• «Свою Батьківщину любіть»

1-5 кл.

лютий

завідувач бібліотеки• «Видатні постаті української історії» 7-11 класи

березень

завідувач бібліотеки•«Тарасовими шляхами»

1-11кл

березень

завідувач бібліотеки• «Дзвони Чорнобиля» 5-11 класи

квітень

завідувач бібліотеки• «У світі тисячі професій-одна із них твоя» 9,11 класи

травень

завідувач бібліотеки• «Шляхами Перемоги» 1-11 класи

травень

завідувач бібліотеки• «Путівник абітурієнта» 9-11 кл.

травень

завідувач бібліотеки• «День прав людини» 1-11 класи

грудень

завідувач бібліотеки• «Українські письменники для дітей і молоді» 5-11 класи

грудень

завідувач бібліотеки
5.

Масова робота з популяризації літератури:
завідувач бібліотеки• Тиждень дитячої та юнацької книги

березень

завідувач бібліотеки• участь у масових заходах, які буде здійснювати школа за заявами класних. керівників, у тому числі і на канікулах за окремим планом

постійно

завідувач

бібліотекиІV. Інформаційна та довідково-бібліографічна робота


№ п/п

Зміст роботи

Термін виконання

Відпові-дальний

Відмітка про виконання

1.

Інформаційно-бібліографічна діяльність бібліотеки
завідувач бібліотеки• проведення бібліографічних оглядів книг і періодики

1 раз у квартал

завідувач бібліотеки• підготовка інформаційних листів

1 раз у квартал

завідувач бібліотеки
2.

Популяризація бібліотечно-бібліографічних знань

протягом року

завідувач бібліотеки
2.1

Проведення бібліотечно-бібліографічних знань

протягом року

завідувач бібліотеки
3.

Краєзнавча робота

протягом року

завідувач бібліотеки• ведення краєзнавчої картотеки

протягом року

завідувач бібліотеки
4.

Робота з довідково-бібліографічним апаратом

протягом року

завідувач бібліотеки• каталізація нової літератури

протягом року

завідувач бібліотеки• розстановка карток з описом літератури в каталоги

протягом року

завідувач бібліотеки• поповнення систематичної картотеки статейпротягом року

завідувач бібліотеки
№ п/п

Зміст роботи

Термін виконання

Відпові-дальний

Відмітка про виконання
• аналітико-систематична оброботка матеріалів для тематичних картотек періодичних видань .

протягом року

завідувач бібліотеки
5.

Довідково-бібліографічне обслуговування:

• обслуговування учнів, учителів, батьків;

протягом року

завідувач бібліотеки• бібліографічні довідки: тематичні, адресні, уточнюючі.

протягом року

завідувач бібліотеки


V. Формування бібліотечного фонду№ п/п

Зміст роботи

Термін виконання

Відпові-дальний

Відмітка про виконання

1.

Комплектування. Організація фонду. Розстановка. Списання:

протягом року

завідувач бібліотеки• облік бібліотечного фонду , технічна обробка, каталогізація

постійно

завідувач бібліотеки• акти на списання літератури

щомісяця

завідувач бібліотекирозстановка літератури за таблицями ББК

постійно

завідувач бібліотеки• оформлення поличних роздільників

постійно

завідувач бібліотеки• комплектування фонду, в тому числі періодичними виданнями; передплата періодичних видань

1 раз у півріччя

завідувач бібліотеки• звірка «Книги сумарного обліку бібліотечного фонду», «Книги сумарного обліку підручників» з даними бухгалтерії

1 раз на рік

завідувач бібліотеки
2.

Збереження книжкового фонду:

• ремонт літератури
завідувач бібліотеки• знепилювання книжкового фонду, санітарні дні

1 раз на місяць

завідувач бібліотеки• виховання бережливого стану до книги

постійно

завідувач

бібліотеки• робота з ліквідації читацької заборгованості

постійно

завідувач бібліотеки
3.

Робота з фондом підручників:
завідувач бібліотеки• комплектування, доукомплектування фонду підручників

постійно

завідувач бібліотеки• ведення «Книги сумарного обліку», «Книги інвентарного обліку» бібліотечного фонду

постійно

завідувач бібліотеки• підбиття підсумків прибуття і вибуття підручників,

1 раз на рік

завідувач бібліотеки• ведення «Реєстраційної картотеки підручників»


постійно

завідувач бібліотеки
№ п/п

Зміст роботи

Термін виконання

Відпові-дальний

Відмітка про виконання
• ведення «Журналу видачі підручників класним керівникам»

постійно

завідувач бібліотеки• організація виставок «Нові підручники»

протягом року

завідувач бібліотеки• списання непридатних для використання, а також загублених учнями підручників

3 рази на рік

завідувач бібліотеки

VІ. Підвищення кваліфікації.

Організаційно-методична робота


№ п/п

Зміст роботи

Термін виконання

Відпові-дальний

Відмітка про виконання

1.

Ведення бібліотечної документації

постійно

завідувач бібліотеки
2.

Систематичне відвідування семінарів шкільних бібліотекарів, методичних об’єднань

постійно

завідувач бібліотеки
3.

Обмін досвідом з працівниками шкільних бібліотек

постійно

завідувач бібліотеки
4.

Надання методичних консультацій, порад та рекомендацій починаючим бібліотекарям

постійно

завідувач бібліотеки

VІІ. Бібліотечна рада


№ п/п

Зміст роботи

Термін виконання

Відпові-дальний

Відмітка про виконання

1.

Проведення засідань бібліотечної Ради

протягом рок

Термін

виконання

завідувач бібліотеки
2.

Надання допомоги бібліотеці під час проведення «Дня бібліотеки в школі», проведення акції «Подаруй книгу бібліотеці».

вересень

завідувач бібліотеки

VІІІ. Робота з активом


№ п/п

Зміст роботи

Термін виконання

Відпові-дальний

Відмітка про виконання

1.

Залучення учнів-активістів для допомоги в роботі шкільної бібліотеки: технічна обробка літератури, ремонт книг , знепилювання фонду, штемпелювання літератури та нових підручників, прибирання приміщення бібліотеки, розстановка книг тощо

протягом року

завідувач бібліотеки
2.

Проведення бесід, лекцій серед учнів 1-4, 5,6-х класів, щодо збереження підручників

протягом року

завідувач бібліотеки
3.

Робота гуртка «Книжкова лікарня»

протягом року

завідувач бібліотеки, актив бібліотеки
ІХ. Робота з батьками


№ п/п

Зміст роботи

Термін виконання

Відпові-дальний

Відмітка про виконання

1.

Брати участь у батьківських зборах з метою реклами бібліотеки та бібліотечного фонду

протягом року

завідувач бібліотеки
2.

Проведення бесід з батьками з питань виховання в учнів бережливого ставлення до підручників.

постійно

завідувач бібліотеки
3.

Ознайомлення батьків із змістом формулярів їх дітей

постійно

завідувач бібліотеки
4.

Ознайомлення батьків з рекомендованими списками літератури для читання влітку

постійно

завідувач бібліотеки
5.

Спільна робота батьків та бібліотекаря по залученню дітей до читання книг

постійно

завідувач бібліотеки

Х. Робота бібліотеки на допомогу громадським

організаціям та творчим об’єднанням школярів


№ п/п

Зміст роботи

Термін виконання

Відпові-дальний

Відмітка про виконання

1.

Спільна робота з заступником директора з навчально-виховної роботи, старостатом школи

протягом року

завідувач бібліотеки
1.1

Робота по забезпеченню необхідною літературою

протягом року

завідувач бібліотеки бібліотеки
1.2

Участь у масових заходах, які буде здійснювати школа на допомогу громадським організаціям та творчим об’єднанням школярів

протягом року

завідувач бібліотеки

ХІ. Організаційна робота бібліотеки з питань

зміцнення матеріально-технічної бази бібліотеки


№ п/п

Зміст роботи

Термін виконання

Відпові-дальний

Відмітка про виконання

1.

Придбання предметів бібліотечної техніки: карток, поличних роздільників, щоденника роботи

протягом року

завідувач бібліотеки
2.

Ремонт приміщення

протягом року

завідувач бібліотеки3.

Ремонт столів та стільців

протягом року

завідувач бібліотеки


ХІІ. Робота з ПК

№ п/п

Зміст роботи

Термін виконання

Відпові-дальний

Відмітка про виконання

1.

Оновлення бази даних з обліку підручників

постійно

завідувач бібліотеки
2.

Інтернет. Пошук даних

протягом року

завідувач бібліотеки
3.

Робота з сайтом, оновлення сторінки «Шкільна бібліотека», робота з програмою «Шкільна бібліотека».


постійно

завідувач бібліотеки

ХІІІ.Менеджмент і маркетинг у бібліотеці


Підвищення кваліфікації

- участь у семінарах, круглих столах,

конференціях,нарадах;

- навчання на курсах підвищення кваліфікації,спецкурсах;

- самоосвіта (вивчення професійних

документів, вивчення і впровадження у практику роботи кращого досвіду

інших бібліотек)

Управління бібліотекою

- облік роботи;

- підготовка планово-звітної документації;

-участь у нарадах, що проводить

адміністрація школи;

- реклама бібліотеки;

адміністративно – господарська діяльність.


^ ДІЯЛЬНІСТЬ ШКІЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ

ЩОДО СПРИЯННЯ ГУМАНІЗАЦІЇ, ГУМАНІІТАРИЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНО-

ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ ТА ДУХОВНОМУ СТАВЛЕННЮ ШКОЛЯРА


№№ пп

Заходи

Термін виконання

Відпові-даль

ний

Відміт

ка про вико

нан

ня

Інформацій

на та довідко

во-бібліо

графічна робота

Термін вико

нання

Від

повідальний

Відміт

ка про виконан

ня

1


2

2.1
2.2

Наочна робота з популяри-зації літератури. Організа-ція книжкових виставок:
- "Україна сьогодні"

7-11 класи
- "Мій край - моя історія

жива"

5-11 класи
- "До нас нова книга прийшла"

1-5 класи
Робота з читачами щодо формування і задоволення їх читацьких потреб
Організація екскурсій до бібліотеки для малюків дитячих комбінатів № 109, 428

вересень

вересень


вересень
вересень-жовтень

протягом року
вересень


завіду

вач

біб

ліоте

ки
завіду

вач

біб

ліоте

ки
завіду

вач

біб

ліоте

ки

завіду

вач

біб

ліо теки, мето

дист д/к № 109
1. Прове

дення бібліо

течно-

бібліо

графічного уроку

за темою "Знайомство з

бібліотекою"

д/к 109, 1 класи

2.Проведення бібліо

течно-бібліографічного уроку

за темою «Культура читання. Вміння вибирати

книгу"

2-3 класи

вересень-жов

тень

жов

тень

завіду

вач

біб

ліо

теки
завіду

вач

біб

ліо

теки
№ п/п

Заходи

Термін виконання

Відпові-дальний

Відміт

ка про виконан

ня

Інформаційна та довідково-бібліографічна робота

Термін виконання

Від

повідальний

Відміт ка

про виконан

ня

2.3

3

4

5


Організація екскурсій до бібліотеки для першокласників; ознайомлення з "Правилами користування бібліотекою та книгою"
Проведення комплексного заходу "День бібліотеки в школі"

Організація тематичних полиць:
- "Твої перші енциклопедії

та словники"

5-6 класи
- "Вивчаємо нові предмети"

5-11 класи
Робота з популяризації літератури:
- голосні читання за книгою

Р.Дала "Золотий білет"

1-3 класи


жовтень

вересень

жовтень

листопад


листопад

завіду

вач

бібліо теки

завіду

вач

бібліо теки, актив біблі-отеки

завіду

вач

бібліо теки

завіду

вач

бібліо теки


завіду

вач

бібліо теки
№№ пп

Заходи

Термін виконання

Відпові-даль

ний

Відміт

ка про виконан

ня

Інформаційна та довідково-бібліографічна робота

Термін вико

нання

Від

повідальний

Відміт

ка про виконан

ня

6

7

Наочна робота з популяризації літератури. Організація книжкових виставок:
- "Поради психолога"

(куточок)
- "Для вас, батьки"
- "Закон і ми. Знай і пова-

жай"

7-11 класи

- "Дзвони Чорнобиля"
- "Школа і вчитель: вчора і

завтра" для педпрацівни-

ків
- "У світі тисячи професій -

одна із них твоя"

9-11 класи
Взаємодія шкільної бібліо-теки з педагогічними працівниками.
Інформаційне забезпечення вчителів но-


жовтень

жовтень

листопад
листопад


листопад
квітень


постійно


завіду

вач

бібліо теки

завіду

вач біб

ліо теки
завіду

вач

бібліо теки
завіду

вач біб

ліо теки
завіду

вач

біб

ліо теки
завіду

вач

біб

ліо теки
завіду

вач

біб

ліо теки
3. Проведення бібліографічного огляду книг і періодики

4. Випуск інформаційних

списків, інформаційних

бюлетнів, експрес-інфор-

мацій

жов

тень

листо

пад


завіду

вач

біб

ліо теки


завіду

вач

біб

ліо теки


7.1

8

9

винками літератури, що надійшли до бібліотеки:

- організація і проведення

"Дня інформації"

Наочна робота з популяризації літератури; організація тематичних полиць:

-"А.Макаренко :

минуле і сучасне"
- "Рідне місто моє"

(конкурс малюнків)


Перевірка стану підручників


Масові та індивідуальні заходи щодо виховання бережливого ставлення до книги та підручників


постійно

грудень

січень-лютий


лютий

лютий

лютий

протягом рокузавіду

вач

біб

ліо теки
завіду

вач

біб

ліо теки

завіду

вач

біб

ліо теки
завіду

вач

біб

ліо теки

завіду

вач

біб

ліо теки
завіду

вач

біб

ліо теки


п\п

Заходи

Термін виконання

Відпові-даль

ний

Відміт

ка про виконан

ня

Інформаційна та довідково-бібліографічна робота

Термін вико

нання

Від

повідальний

Відміт

ка про виконан

ня

10
11


12

13
14

15

"Сенс життя: роздуми, по-шуки"

9-11 класи

Випуск інформаційних спи-сків, інформаційних бюлет-нів, експрес-інформацій
З метою вивчення якості читання учнів 3-х класів зробити аналіз читацьких формулярів.
Результати аналізу довести до відома класних керівників

Перевірка стану підручників
"Шевченківський день" –«Тарасовими шляхами»

5-11 класи

березень-квітень
березень


березень

березень

березень

березеньзавіду

вач

біб

ліо теки

завіду

вач

бібліо теки


завіду

вач

біб

ліо теки

завіду

вач

біб

ліо теки
завіду

вач

біб

ліо теки

завіду

вач

біб

ліо теки
5. Проведення бібліотечно-

бібліографічного уроку

"Система каталогів і кар-

тотек у бібліотеці"

5-9, 10-11 класи

березень

завіду

вач

біб

ліо теки
№№ пп

Заходи

Термін виконання

Відповідаль

ний

Відміт

ка про виконан

ня

Інформаційна та довідково-бібліографічна робота

Термін вико

нання

Від

повідальний

Відміт

ка про виконан

ня

16
17

18

19

Організація проведення "Дня інформації"


Перспективне замовлення підручників

Літературний єралаш "Для допитливих і кмітливих"

5-6 ті класи

Організація прийому під-ручників від класних керів-ників 1-11 класів

квітень

квітень
травень

травень

завіду

вач

біб

ліо теки

завіду

вач

біб

ліо теки
завіду

вач

біб

ліо теки

завіду

вач

біб

ліо теки
6. Проведення бібліотечно- бібліографічного уроку "Автори та ілюстратори

дитячої літератури"

квітень

завіду

вач

біб

ліо

теки  1   2

Додати документ в свій блог або на сайт

Схожі:

План роботи шкільної бібліотеки на 2013-2014 навчальний рік Харків 2013 iconПлан методичної роботи загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №22 Кіровоградської міської ради
Аналіз методичної роботи за 2012-2013 навчальний рік та завдання на 2013-2014 навчальний рік

План роботи шкільної бібліотеки на 2013-2014 навчальний рік Харків 2013 iconРобочий навчальний план старомерчицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Валківської районної ради Харківської області на 2013/2014 навчальний рік погоджено
Харківської області»,наказу відділу освіти Валківської районної державної адміністрації від 29. 05. 2013 №131 «Прозатвердження робочих...

План роботи шкільної бібліотеки на 2013-2014 навчальний рік Харків 2013 iconПлан роботи
Аналіз (підсумки) роботи Великопроходівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за минулий навчальний рік та завдання на 2013/2014...

План роботи шкільної бібліотеки на 2013-2014 навчальний рік Харків 2013 iconАналіз результативної діяльності роботи бібліотеки Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №164 Харківської міської ради Харківської області за 2012 /2013 навчальний рік
Надання реальної допомоги кожному в задоволенні читацьких інтересів, сприяння вихованню гармонійної, морально досконалої особистості...

План роботи шкільної бібліотеки на 2013-2014 навчальний рік Харків 2013 iconПлан виховної роботи на 2013/2014 навчальний рік вересень 2013 року
Спланувати роботу етнографічного кабінету «Світлиця» за темою «Мистецькі канікули»

План роботи шкільної бібліотеки на 2013-2014 навчальний рік Харків 2013 iconПлан засідання районного методичного об'єднання вчителів української мови та літератури Дата проведення
...

План роботи шкільної бібліотеки на 2013-2014 навчальний рік Харків 2013 iconПлан роботи на 2013/2014 навчальний рік
Упродовж 2012/2013 навчального року управління освіти Первомайської міської ради, міський методичний кабінет працювали над вирішенням...

План роботи шкільної бібліотеки на 2013-2014 навчальний рік Харків 2013 iconПідсумки роботи Вишнівської зош І-ІІІ ступенів №4 за 2012/2013 навчальний рік та завдання на новий 2013/2014 навчальний рік
Святошинського району на 2011-2014 р р., на впровадження нових Державних стандартів початкової школи, соціальних ініціатив Президента...

План роботи шкільної бібліотеки на 2013-2014 навчальний рік Харків 2013 iconПлан роботи шкільної бібліотеки. Аналіз роботи бібліотеки за 2012-2013 навчальний рік. Всю роботу бібліотека націлювала на обслуговування учнів читачів, вчителів предметників, батьків та інших педагогів
Всю роботу бібліотека націлювала на обслуговування учнів – читачів, вчителів предметників, батьків та інших педагогів

План роботи шкільної бібліотеки на 2013-2014 навчальний рік Харків 2013 iconПлан роботи на 2013 – 2014 навчальний рік
Педрада 1 Запровадження нового Державного стандарту базової І повної загальної середньої освіти

Додайте кнопку на своєму сайті:
nach.com.ua


База даних захищена авторським правом ©nach.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
nach.com.ua
Реферати
Автореферати
Методички
Документи

опубликовать
Головна сторінка